Dětské cajony

deti-kluk-cajondeti-detske-cajony

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cajony pro děti

Všechny typy  cajonů značky Klang-Spiel mají stejný, kvalitní Klangspiel C3425a pevný materiál. Některé jsou však rozměrově přizpůsobeny, aby na nich mohly při hře sedět děti, či osoby malého vzrůstu. Cajony KLANGspiel lze rozeznít i slabým úderem, navíc jsou lehké, dobře se s nimi manipuluje a procházejí několikastupňovou, přísnou kontrolou.

Pro pedagogické nebo terapeutické účely je lze objednat i v pastelových barvách: Královská modř, Šeříková, Červená, Oranžová, Šafránová, Žlutá, Zelená, Tyrkysová. Použité barvy jsou ekologické, jedná se o vodová mořidla, složením podobná potravinářským barvám. Povrchový lak je i zde přírodní pryskyřice, zvaná šelak.

Pro děti se nejvíce hodí cajony řady „Picco“ velikosti c34. https://klangspiel.webnode.cz/cajony-34-cm/  Barevné varianty však lze dodat téměř od všech typů cajonů, které najdete na této stránce. „Picco“ vypadají, jako velké stavebnicové kostky, což se dětem velice líbí. Díky použití vysoce kvalitního, materiálu, jsou ideální a bezpečnou pomůckou pro výuku rytmu a pro pohybově – zvukové aktivity, do škol a školek.
S  cajony od Klang-Spielu si malí hudebníci užijí spoustu zábavy.

 

Více na stránce https://www.woodklang.cz/cajony-pro-deti/


Pro děti se doporučují následující cajony:  
https://klangspiel.webnode.cz/cajony-34-cm/
KLANGspiel Cajón 'Picco' C34   (34 cm) – výška 34 cm, ostruněná ozvučnice.
https://klangspiel.webnode.cz/cajony-34-cm/
KLANGspiel Cajón 'Picco' C34 color – výška 34 cm, ostruněná ozvučnice, barva podle výběru.
https://klangspiel.webnode.cz/cajony-34-cm/
KLANGspiel Cajón 'PiccoDouble' C34D – výška 34 cm, dvě neostruněné ozvučnice, barva podle výběru.  https://klangspiel.webnode.cz/cajony-34-cm/
KLANGspiel Cajón 'PiccoDouble' Snare  C34D-S – výška 34 cm, dvě ozvučnice – Snare a Bongo, barva podle výběru.  https://klangspiel.webnode.cz/cajony-34-cm/
KLANGspiel Pentajon 'Picco' P34 – pětiúhlý cajon se dvěma ozvučnicemi https://klangspiel.webnode.cz/pentajony-standard/