Cajonové unikáty

KLANGspiel C49-2FR FreijoKLANGspiel C49-2FR Freijo
Cajon C49-2 má dvě hracími plochami ze dřeva Freijo
Ozvučný otvor tohoto unikátního cajonu je na straně. Nástroj má silné basy a druhá hrací plocha bez virblového zvuku. Hrací plochy jsou ze dřeva Freijo, základ korpusu je z bukového leteckého multiplexu. Na povrchu cajonu je přírodní lak, zvaný šelak. Nástroj má pos jednou z ozvučnic virblové ostrunění, rohy (Clap-Corners), plstěné nožky, jeho výška je 49,5 cm a barva je přírodní. Freijo ( Cordia wood, Jenny Wood ) pochází z Jižní a Latinské Ameriky. Freijo je tvrdé dřevo, má odstíny šedo-hnědé, tmavě zlato-hnědé, a stříbřitě šedé. Pro své mechanické vlastnosti je oblíbené také mezi výrobci sudů, často se používá pro staření destilátu zvaného Prata. Frejo je tvrdé dřevo a prata z jeho sudů má svěží a čistý charakter cachaça destilátu se sladkými a kořenitými tóny. S tím souvisí také zvuk tohoto cajonu, který je jasný a lahodný.

 

KLANGspiel C49-2RG Red GumOstatní, niže uvedené cajony mají podobnou konstrukci jako C49-2FR Freijo

 

KLANGspiel C49-2RG Red Gum
Cajon C49-2 má dvěma hrací plochy ze dřeva Red Gum. Ozvučný otvor je na straně, silné basy, druhá hrací plocha bez virblového zvuku. Korpus jez bukového, leteckého Multiplexu, Povrch z šelaku. Cajon má virblové ostrunění, rohy (Clap-Corners) plstěné nožky, vysoký je 49,5 cm a jeho barva je přírodní. Ozvučný otvor je na straně. Nabízí silné basy a jeho druhá hrací plocha je bez virblového zvuku.

 

KLANGspiel C49-2ZEB Zebrano
Cajon C49-2 má dvě hrací plochy ze dřeva Zebrano, Ozvučný otvor je na straně. Cajon má silné basy a druhou hrací plochu bez virblového zvuku. Popis: 2 hrací plochy ze dřeva Zebrano, korpus: bukový, letecký Multiplex, Povrch: šelak, Virblové ostrunění, rohy (Clap-Corners) Plstěné nožky, Výška: 49,5 cm, Barva: přírodní

 

KLANGspiel C49-2ZIR ZirikoteKLANGspiel C49-2ZIR Zirikote
Cajon C49-2, se dvěma hracími plochami ze dřeva Zirikote. Má 2 hrací plochy:  Zirikote, Korpus:  bukový, letecký Multiplex. Povrch: šelak, virblové ostrunění, klapavé rohy (Clap-Corners) Plstěné nožky, Výška:  49,5 cm, Barva:  přírodní. Ozvučný otvor na straně, silné basy, druhá hrací plocha bez virblového zvuku.

 

KLANGspiel C4635sf Special Finish KLANGspiel C4635sf Special  
C 4635sf je velmi rychlý a přitom má silné basy. Povrch cajonu má nástřik, na způsob tzv "Sunburst" (východ slunce) k němuž je použito potravinářských barev. Virblové ostrunění je pouze pod jednou z hracích ploch. Korpus: bukový, letecký Multiplex, Povrch: šelak sunburst. Virblové ostrunění, Plstěné nožky, Výška:  46,5 cm, Šířka: 35 cm. Barva: šafrán/červená/černá.

 

KLANGspiel C49-2OES-M Olivový fládrC49-2OES-M Olivový fládr
Cajon C49-2 OES-M, se dvěma hracími plochami z olivového dřeva. Cajon má 2 hrací plochy: Olivový fládr, Korpus: bukový, letecký Multiplex. Povrch cajonu je z šelaku. Má virblové ostrunění, klapavé rohy (Clap-Corners) a plstěné nožky. Výška cajonu je 49,5 cm, Barva: přírodní. Ozvučný otvor je na straně a druhá hrací plocha je bez virblového zvuku.

 

C49-2NB-W Ořechová kořenoviceKLANGspiel C49-2NB-W z ořechové kořenovice
C49-2 NB-W je vysoký 49,5 cm, vyrobený je z ořechové kořenovice a má 2 hrací plochy. Korpus je z bukového leteckého Multiplexu, povrch je z šelaku. Má virblové ostrunění, klapavé rohy (Clap-Corners) a plstěné nožky. Barva:  přírodní.

 

KLANGspiel C52-2EIB Tis
Je 52,5 cm vysoký cajon, se dvěma hracími plochami z tisového dřeva. Má 2 Cajon tisové dřevohrací plochy z tisu. Korpus je z bukového leteckého multiplex, Povrch: šelak, Virblové ostrunění, klapavé rohy (Clap-Corners) Barva:  přírodní

 

C49-2MAH-EIB javor+Tis
Cajon C49-2, z obláčkovéhoKLANGspiel C49-2MAH-EIB javor+Tis

javoru a tisu, výrobce KLANGspiel, 2 hrací plochy: Obláčkový javor / Tis. Korpus:  bukový, letecký Multiplex, Povrch: šelak, Virblové ostrunění, klapavé rohy (Clap-Corners) Plstěné nožky, Výška: 49,5 cm, Barva:  přírodní